Безплатна Доставка! 6 броя SFP-10G-LR Plug & Play однорежимный 10G 1310nm 10 LR SFP+ ddm радиоприемник

j141207
В наличност
168.39лв. 177.25лв.

SFP-10G-LR Plug & Play однорежимный 10G 1310nm 10 LR SFP+ ddm радиоприемник

SFP+ LR е специално проектиран за високо-интегрираната двустранен трансфер на данни по одномодовому оптични влакна.

Този модул радиоприемник е съвместим с малогабаритным форм-фактор Pluggable Plus (SFP+) Multisource Agreement (СФФ-8431 Rev4.1).Този тип на радиоприемник, специално оптимизиран, за предаване на последователни данни със скорост до 10.3125 Gbit/s, при този характеристики канал за комуникация отговарят на 10-гигабитному Ethernet 10GBASE-LR / LW base IEEE 802.3 ae и 10G Fibre Channel.

Характеристики:

Скорост на пренос на данни: 10,3 gbps

Горещо подключаемое SFP

Предавател 1310NM DFB-LD

Разстояние до 10 км от SMF

Двухшпиндельный LC конектор

Единствен източник на захранване 3.3v и логически TTL интерфейс

Отговаря на стандартите на MSA СФФ-8431, IEEE 802.3 ae

Разсеяни мощност: SFP+

Функция За Цифрово Диагностичен Контрол

Работна Температура: 0-70 Temp

Приложения:

10GBASE-LW/LR

Оптичен канал 10G

Друга Оптична Връзка

Радиоприемник 10G SFP+

Номер Тарифа На Данните За Прилагане На Разстояние Дължина На Вълната

Тип конектор HL - SFP+ 10GBASE-SR 10G 850nm 300m LC HL - SFP+ 10GBASE-LR 10G 1310nm 10km LC HL - SFP+ 10GBASE-LRM 10G 1310nm 220m LC HL - SFP+ 10GBASE-ER 10G 1550nm 40km LC HL - SFP+ 10GBASE-ZR 10G 1550nm 80km LC

Детайли на опаковане: статичен торба, найлонова торбичка ПВК, търговия на дребно кутия, техническа кутия, или подгонянный.

- Здравейте на вас!Ако имате някакви въпроси или се нуждаете от други храни, моля, кликнете на "Свържете се сега" в ляво.Ние ще ви отговорим възможно най-скоро, за да предоставят професионални услуги.Благодаря Ви за посещението!

Етикети: карта ethernet, lan pcie, оптичен pci, pcie sfp, 10 Gb ethernet, 10 Gb ethernet, pci e sfp, i350, 10 гигабитная мрежова карта, gigabit мрежов адаптер.

Спецификация

  • търговска марка: хилинктех
  • Разстояние: 10 км
  • Тип На Фибри: SM
  • Температура: 0-70
  • Гаранция: 3 години
  • Дължина на вълната: 1310 нм
  • Съединител: Duplex LCD дисплей
  • Съвместим: Финисар
  • Номер На Модела: HL-10G-LR

Derek Ku
2020-09-22
5/5
Great produts as always